Drobečková navigace:

Bohemian Custom Bike


 
 

Bohemian Custom Bike


Mezinárodní soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb mění místo a pro letošek výjimečně i datum!

Bohemian Custom Bike, akci plnou motocyklových unikátů a spousty dalších ikonických záležitostí tuzemské „custom kultury“ (hot rods, muscle cars, dragsters, airbrush, tattoo…), čekají letos velké změny a už teď můžeme říct, že to jsou změny jen k lepšímu! „Neřešitelný problém“, trvající několik let, se v létě 2018 vyřešil vlastně sám, takže BCB 2019 už konečně může probíhat podle scénáře, který jsme si všichni přáli už dávno… Tady jsou fakta a informace, na které jistě všichni čekáte.

  1. Bohemian Custom Bike 2019 se bude konat v termínu 12.-14.DUBNA 2019. Termín akce byl změněn POUZE VÝJIMEČNĚ A POUZE PRO LETOŠNÍ ROK. Z technických a organizačních důvodů. V roce 2020 se termín BCB vrátí zpět na začátek března a celá akce bude spojena s největším národním veletrhem motocyklů, čtyřkolek a příslušenství v ČR - MOTOCYKL.
  2. Bohemian Custom Bike 2019 se bude konat nově na výstavišti PVA EXPO PRAHA (Letňany)
  3. Novým pořádajícím subjektem celé akce se stala společnost ABF a.s. – majitel a provozovatel výstaviště PVA EXPO PRAHA.
  4. Organizační tým BCB 2019 Ondřej Hrůza, Jaroslav Novotný  se nemění.
  5. BCB 2019 bude pouze letos probíhat souběžně s veletrhem AUTOSHOW PRAHA. Na obě výstavy bude pro návštěvníky platit jednotná vstupenka.
  6. Základem a hlavním bodem programu bude samozřejmě soutěžní galerie na zakázku postavených, nebo upravených motocyklů. Motocykly se představí v osmi základních a třech doplňkových kategoriích. Deadline pro přihlášení motocyklu do soutěže je 1.dubna 2019.
  7. Kromě velkého množství unikátních motocyklů nejen od nás, ale i ze zahraničí, se na BCB 2019 můžete těšit na nadupaná americká auta, hot rody, dragstery, prezentace tetovacích salónů, airbrusherů a prakticky všechno, co nějak souvisí s „Custom Kulturou“